تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی402 متر زمین* دوبلکش* بر 14.5 تاپ لوکیشن*تک مالک

402 متر زمین* دوبلکش* بر 14.5 تاپ لوکیشن*تک مالک

2 سال پیش در تهران

قیمت کل
175٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
435٬323٬000 تومان
402 متر زمین..60 در صد تهاتر.الباقی نقد✅
گذاری✅