تائید
فروش مسکونیآپارتمان40متر بدون مشابه سلیمانی

40متر بدون مشابه سلیمانی

1 سال پیش در تهران

متراژ
40
ساخت
1381
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨به نام ایزد منان✨

40متر
یک خواب مستر بزرگ
4طبقه دو واحدی
طبقه 3

✨امکانات✨
انباری
بالکن

22 سال ساخت
لوکیشن:
✨سلیمانی ،کاظمی✨

کوچه گذر 8 متری

با هر نوع سلیقه و بودجه ایی با من در تماس باشید

مشاور شما اقای برزگر
جهانبخش