تائید
فروش مسکونیآپارتمان40متر تکواحدی پارکینگ دار آسانسور دار

40متر تکواحدی پارکینگ دار آسانسور دار

1 سال پیش در تهران

متراژ
40
ساخت
1390
اتاق
1
قیمت کل
2٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬250٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
بسمه تعالی

واحد به شدت خوشگل بدون یک ریال خرج میباشد

40متر. تک خواب. مستر تخت خور

چهار طبقه. تکواحدی. طبقه دوم

امکانات
آسانسور
پارکینگ سندی غیر مزاحم 200میلیون جدا گانه
بالکن
انباری
کف سرامیک
کابینت ام دی اف
گذر کوچه 8 متر
نما گرانیت

دنبال یه واحد نقلی فول امکاناتی تماس بگیر به شدت خونه دیزاین شده میباشد برای سخت پسندا

مشاور شما
امانی
جمالی