تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه40متر مغازه تجاری با سند 6دانگ فروشی

40متر مغازه تجاری با سند 6دانگ فروشی

2 هفته پیش در انلاین

متراژ
40
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏9,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏227,500,000 تومان
⚜️بنام ایزد منان⚜️

❌️لطفاً تاانتهای صفحه رفته و روی کلمه همه آگهی ها بزنید و از همه فایلها دیدن فرمائید❌️

             ⚜️⚜️⚜️املاک اکازیون⚜️⚜️⚜️
✔️خرید ✔️فروش ✔️رهن ✔️اجاره
⚜️مشارکت در ساخت⚜️
✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️.

✡️ 40متر مغازه
✡️ کلید نخورده
✡️ کف سنگ
✡️ دیوار سنگ
✡️ کرکره برقی
✡️ بالکن
✡️ سرویس بهداشتی
✡️ 2 پارکینگ سندی
✡️ آب/برق/گاز/ اختصاصی
✡️ سند 6دانگ
✡️ فروشنده 100٪
✡️ خوش نقشه
✡️ قابلیت رهن تا مبلغ 500 میلیون تومان را دارد
✡️ 700 میلیون تومان بابت سند 1405/06/30

✴️فایلهای مشابه با متراژ و قیمت مختلف موجود است.

✴️لطفا در ساعات ذکر شده تماس فرمایید.
⏰️ 9 صبح الی 21