تائید
فروش مسکونیآپارتمان40متر/پارکینگ دار/بدون مشابه رنجبر نوری

40متر/پارکینگ دار/بدون مشابه رنجبر نوری

1 سال پیش در تهران

متراژ
40
ساخت
1382
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬220٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬500٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق

40متر/تکخواب
4طبقه 2واحدی/////طبقه سوم سندی

امکانات
پارکینگ /انباری

خوش نقشه بدون پرتی

بقیمت ترین واحد در منطقه
بدون مشابه قیمتی

200م پارکینگ جداگانه محاسبه می شود

120م ماهی 4500م در رهن مستاجر

مشاور شما در منطقه///آقایی
املاک بزرگ متین