تائید
فروش مسکونیآپارتمان40متری خوشنقشه نمای مدرن ارزنده سند تکبرگ

40متری خوشنقشه نمای مدرن ارزنده سند تکبرگ

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
40
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬460٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬500٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
⭕️ ماهان ملک ⭕️
با سابقه درخشان و کادری مجرب
◼️ اعتماد شما سرمایه ماست
⭕️مشاور شما: شیدا sheida
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

◾️ آپارتمان مورد دلخواه خود را ار ما بخواهید
✔️ شما لایق بهترینها هستید

⭕️ قبل از سال جدید خرید کنید⭕️
سرمایه گذاری مطمئن و پرسود
‼️ نگید نگفتیم ‼️
چرا اندیشه براز سکونت یا سرمابه گذاری مناسیبه⁉️

⬅️قیمت مناسب آپارتمانها
⬅️دسترسی به 2 شهر تهران و کرج
⬅️جوان بودن سازه های شهر اندیشه
⬅️رعایت اثول شهرسازی
⬅️امتیت اجتماعی

⭕️هوشمندانه و متفاوت انتخاب و خرید کنید⭕️

♦️معرفی بهترین موقعیت های خرید و فروش از ما ، انتخاب از شما

◾️ قابلیت وام و رهن

آدرس دفتر
اندیشه فاز یک خیابان اطلاعات خ شهریار
ماهان ملک