تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه425 متر تجاری زعفرانیه آصف اعجازی

425 متر تجاری زعفرانیه آصف اعجازی

2 هفته پیش در زعفرانیه

متراژ
425
ساخت
1395
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏350,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏823,529,000 تومان
با سلام و احترام
همکاران محترم لطفا تماس نگیرید

تجاری با ملکیت و سر قفلی
135 متر همکف با 70 متر بالکن
220 متر زیر زمین و 20 متر تراس
6 پارکینگ سندی، 166 متر سندی

فروشنده جدی و واقعی
قابل معاوضه با مسکونی

فایل شخصی و بسته
بوتیک املاک ولنجک