تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا440 متر ، 2کله ، محدوده میدان بیمه

440 متر ، 2کله ، محدوده میدان بیمه

1 سال پیش در همدان

متراژ
500
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
60٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
136٬363٬000 تومان
متراژ زمین
440
بالکن
دارد
360 یعنی مهندسی املاک در فضای سایبری...

440 متر زمین
500 متر بنا در 2 طبقه
طبقه اول: 250 متر
طبقه دوم : 2 واحد 120 متری
2پارکینگ
4/5 ارتفاع ساخت
در بهترین لوکیشن منطقه

آدرس فقط به صورت حضوری اعلام میگردد
آدرس دفتر: بلوار بعثت چهاراه سعیدیه املاک 360 درجه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک 360 درجه