تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا440مترزمین3نبش/هاشمیه/بنادار

440مترزمین3نبش/هاشمیه/بنادار

1 سال پیش در مشهد

متراژ
1050
ساخت
1393
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
55٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
متراژ زمین
440
* مناسب ساخت و سکونت *
هاشمیه 67
440 متر زمین
عرض 15
موقعیت 3 نبش
تراکم زمین : متوسط گونه 2
زیر بنا :
3 طبقه در 7 واحد
حدود 1100 متر زیر بنای مفید
اسانسور دار _ پارکینگ های اختصاصی
ملک تخلیه _ سندها تفکیک شده اماده انتقال
واحدها بازسازی قابل سکونت میباشد
** قابل تهاتر با زمین ،ویلایی توجیه ساخت منطقه 9**
_ توضیحات بیشتر تماس گرفته شود
بیواسطه : « همکاری نداریم »
دفاتر محترم املاک همکاری نداریم
تشکر _ عباسی