تائید
فروش مسکونیآپارتمان45 متر دریاچه چیتگر معاوضه با خودرو

45 متر دریاچه چیتگر معاوضه با خودرو

1 سال پیش در تهران

متراژ
45
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
585٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬000٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
15
به نام خالق هستی

✅شرایط پرداخت ایـدہ آل با بودجـه شما خریـداران✅

سالن اجتماعات
لابی من 24 ساعته
فضای سبز
ویو ابدی
مشاعات آبی (استخر،سونا،جکوزی)

❌آگهی های املاک به انواع اسامی قابل تشخیص میباشد کافیست ببینید واژه آژانس املاک قید شده یا خیر درصورت نبودن اسامی از آژانس املاک شمابا کارمندان ما تماس گرفته اید و خریدی بدون واسطه را تجربه میکنید❌

واحد های مشابه و متراژ های مختلف موجود است

✳کارمند رسمی تعاونی :احسان پارسا✳