تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی450 متر زمین کامل مسکونی سند تکبرگ برند ماسال

450 متر زمین کامل مسکونی سند تکبرگ برند ماسال

1 سال پیش در ماسال

قیمت کل
2٬925٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬500٬000 تومان
املاک ماواسازه
بادرود
2 پلاک 450 متری کنار هم
به صورت کلی و تک پلاک
کاربری مسکونی سند تکبرگ 6 دانگ
فاصله تا مرکز شهر 5 دقیقه
واقع در مسیر ییلاقات ماسال
زمین 4 گوش بدون پرتی
واقع در یکی از بهترین روستاهای ماسال
انشعابات سر زمین
برای اطلاعات بیشتر و بازدید این ملک یا ملکهای مشابه با ما تماس حاصل فرمایید./قبول پیمانکاری ساخت ویلا یا آپارتمان از پی تا بام به همراه اخذ کلیه مجوزهای قانونی
نشانی دفتر:ماسال_بلوار دادگستری _قبل از میدان هلی کوپتر _روبروی خدمات شهری ماسال_دفتر املاک ماوا سازه