تائید
فروش مسکونیآپارتمان450متر 4خوابه سوییت مجزا تاپ سعادت آباد

450متر 4خوابه سوییت مجزا تاپ سعادت آباد

1 سال پیش در تهران

متراژ
450
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
142٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
315٬555٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
8

✔️سالن اجتماعات مجلل

✳️دارای بالکن بزرگ(20متری)

✴️3پارکینگ سندی Box

✔️دولاین آسانسور ایتالیایی

✅3خواب MASTER Room + سوییت با درب مجزا با حمام و دستشویی

✳️شما شایسته بهترین ها هستید

✴️انباری 12متری

✔️لابی مبله چشم نواز
✔️لابی من24ساعته
✔️سرایدار مقیم

✴️ارتفاع سقف واحد بلند

✔️امنیت بالا
✔️دسترسی محلی عالی

✳️بورس انواع آپارتمان های لوکس

✔️خرید خوب هنر ماست

☑️املاک یوسفیان علامه شمالی