تائید
فروش مسکونیآپارتمان450متر برج نوساز مشاعات کامل لابی من 3شیفت

450متر برج نوساز مشاعات کامل لابی من 3شیفت

2 سال پیش در تهران

متراژ
450
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
247٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
550٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
12

⚁روف گاردن بینظیر

⚁ارتفاع سقف لابی 7متر

⚁استخر سونا جکوزی اسپا

◽◽◽◽علی رضا حسینی◽◽◽◽

املاک نماد زعفرانیه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

09192188518 حسینی علیرضا