تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی450متر مسکونی مستثنیات روستا ساحلی

450متر مسکونی مستثنیات روستا ساحلی

1 سال پیش در لیسار

قیمت کل
1٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬222٬000 تومان
آدرس : گیلان ، تالش، لیسار ، روستاساحلی

✔️متراژ: 450m

✔️ انشعابات: آب برق گاز سر ملک

✔️کوچه : 8m

فاصله تا ساحل:1km

⛰️ فاصله تا کوه جنگل وقلعه باستانی: 900m

فاصله تا مرکز شهر : 300m

چشم انداز کوه و جنگل ،دریاچه ،شالیزار و قلعه باستانی لیسار و ساحل
دور محصور
استعلامات بروز از ادارات مربوطه بدونه هیچگونه مشکل برای ساخت و ساز
————————————————————
آدرس دفتر : گیلان/تالش/لیسار/پنجاه متر بعد از میدان ولایت

تمامی معاملات ملکی با مجوز رسمی می باشد،
دارای هولوگرام و با صدور کدرهگیری بوده و در سامانه املاک مستغلات (ایران ملک) ثبت می گردد

به مدیریت فرزاد*************

املاک امیر نامی که بی نقص می درخشد