تائید
فروش مسکونیآپارتمان46متر تکخواب / سند تک برگ / خیابان ابراهیم حسینی

46متر تکخواب / سند تک برگ / خیابان ابراهیم حسینی

1 سال پیش در تهران

متراژ
46
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⭐️فروش فوری آپارتمان نقلی در بهترین فرعی منطقه⭐️

❗️❗️قابلیت وام زوجین و تک نفره❗️❗️

♻️خیابان ابراهیم حسینی _ تقاطع غفوری♻️

متراژ : 46 ✅️

تعداد خواب : 1 ✅️

طبقه واحد : 2سندی ✅️

تعداد طبقات : 4 ✅️

تعداد واحد در هر طبقه : 2 ✅️

سن بنا : 19 ✅️

امکانات : بالکن ✅️

وضعیت سکونت : تخلیه ✅️

وضعیت سند : شخصی تکبرگ ✅️

قابلیت رهن : حداقل 300میلیون ✅️

➕️عکسها ، ویدیو و مشخصات کاملا صحیح میباشد➕️

⬅️مشاور و همراه شما : آقای عزیزی➡️

املاک امیران(استادمعین _ بالاتر از طوس _ پلاک 172)
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ امیران شعبه مالک اشتر

خرید و فروش نهایت 72 ساعت