تائید
فروش مسکونیآپارتمان47 متر فول امکانات / جیحون / نایاب / سرمایه گذاری

47 متر فول امکانات / جیحون / نایاب / سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
47
ساخت
1383
اتاق
1
قیمت کل
2٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
⭐️ *هلدینگ بزرگ سام*⭐️

♦️ * فایل نایاب //// طلا //// فایل فیک نمیباشد*♦️

بجای طبقه 4 بدون امکانات با این قیمت فول امکانات

✅ 47 متر
✅ 1 خواب
✅ 6 طبقه 5 واحدی
✅طبقه 2

فول امکانات:

✅آسانسور
✅پارکینگ
✅انباری

سال ساخت: 1383

آدرس : کمیل تقاطع جیحون

قیمت پارکینگ جدا محاسبه میشود

کارشناس فروش آقای : مهدی تبریزی
***********