تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه472 متر تجاری حاشیه رضا

472 متر تجاری حاشیه رضا

2 سال پیش در مشهد

متراژ
472
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
120٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
254٬237٬000 تومان
سند اداری
دارد
عرصه ملک 472 متر
165 متر تجاری در 8 دهنه مغازه

حاشیه بلوار رضا . لوکیشن عالی

قیمت درج شده در آگهی توافقی میباشد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آصف زنگنه املاک امید

آژانس املاک کارگزاری امید

سرمایه گذاری مطمئن با کارگزاری املاک امید