47متری / پارکینگ،انباری/ تک واحدی /وام بدون دوندگی
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
47
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬389٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬829٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❤﷽❤️
❗❗❗لطفا با دقت بخوانید❗❗❗
☑️قیمت کل ملک با پارکینگ2589 میلیارد تومان☑️
✨ قیمت هر متر طبق عرف املاک 50 میلیون✨
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
⭐ملک تمیز بدون هزینه
⭐⭐انباری سندی
⭐⭐⭐پارکینگ سندی
⭐⭐⭐⭐دسترسی مراکز خرید ابوذر ، فلاح
⭐⭐⭐⭐⭐دسترسی محلی ، اتوبوس ، محله آرام
✅1100 وام خانواده بدون ضامن✅
شرایط :1 فرزند زیر 20 سال
✅1200 وام خانواده بدون ضامن✅
شرایط : 2 فرزند زیر 20 سال
✅960میلیون وام زوجین بدون ضامن✅
✅560میلیون وام فردی بدون ضامن✅
✅قابلیت250تا350میلیون رهن✅
✖️➕➖➗
قیمت کل ملک(2589) - رهن(300) - وام زوجین(960) = نقدینگی شما(1329)میلیون
➗➖➕✖️
️کارشناس منطقه️
امیرمحمد اکرامیان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.