تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب480 متر چهار طبقه تکواحدی موقیعت اداری

480 متر چهار طبقه تکواحدی موقیعت اداری

2 سال پیش در تهران

متراژ
480
ساخت
1402
اتاق
+4
قیمت کل
65٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
135٬416٬000 تومان
طبقه
3
.... پارکینک. انباری آسانسور

.... 4 طبقه 120 متری دوخواب

.... فروش یکجا

.... با موقبعت عالی با دید کامل تهران

.... خوش نقشه سالن سرتاسر پرده خور

.... تابلو خور عالی با نیایش

.... ملک دو نبش نور گیر عالی

.... سالن اجتماعات 120 متری

.... سهرابی پاسخگو تا 12 شب

.... خرید و فروش آپارتمان کلنگی و مشارکت در ساخت