تائید
فروش مسکونیآپارتمان48متر/تک واحدی/خمسه

48متر/تک واحدی/خمسه

1 سال پیش در تهران

متراژ
48
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬500٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
بالکن
دارد
سند
تک برگ
تعداد کل طبقات
4
«﷽»
⚜️°•هلدینگ معتبر سام•°⚜️
⭕نقلی و ارزنده⭕
_________________سام_________________
48متر
قابلیت اخذ وام
ارزش رهن(350میلیون)
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
برای دریافت اطلاعات بیشتر و فایل مناسب بودجه خود تماس بگیرید.☏︎
✔︎معتبر ترین هلدینگ غرب تهران✔︎
مشاور تخصصی منطقه:
✍︎محمد کاتورانی✍︎