تائید
فروش مسکونیآپارتمان48متر/خوش نقشه/طبقه2واقعی/چسب مترونواب

48متر/خوش نقشه/طبقه2واقعی/چسب مترونواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
48
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬250٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
Indeed it is Allah who is the All ✨
✨provider, Powerful and All strong.

✔️توضیحات✔️
⚜️48متر 1خواب
⚜️4طبقه 2واحدی
⚜️طبقه 2
♦️بالکن
♦️انباری
✴️خواب تخت دونفره بزرگ میخوره
✴️سند تک برگ و قابلیت دریافت هرگونه وام
✴️قابلیت رهن تا 450میلیون
✴️دسترسی سریع به مراکز خرید
✴️دسترسی سریع به اتوبان ((نواب_ازادی))
✴️دسترسی به مترو بی ارتی((نواب))
✴️متمعا در بازدید اول این واحد رو پسند میکنید
✴️تخفیف پای معامله
✨تخصص ما یافتن سلیقه ی شماست✨
☎️مشاور شما حیدری
hafaz