تائید
فروش مسکونیآپارتمان48متر خوش نقشه غرق نور کم واحد سند تکبرگ

48متر خوش نقشه غرق نور کم واحد سند تکبرگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
48
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
2٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬375٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️به نام خالق هستی⚜️
با سلام و احترام تبسم هستم کارشناس و مشاور ارشد در بخش فروش ملک

میتونم بهترین پیشنهاد و متناسب با مبلغ سرمایه گذاریت بهت بدم و همراهت هستم تا به خونه دلخواهت برسی .
ما از قدیمی های اینجاییم با خیالی راحت جستجو را به ما بسپارید.
✅️سند تک برگ✅️
کدفایل:473
⭕️48متر رو به نما خوش نقشه ⭕️

♦️ساختمانی آرام با مشاعات تمیز

تمامی کارهای مربوط به اخذ وام را کارگزار ما انجام می دهد.
رهن واحد تعهد ماست.

ما شما را فقط با نقدینگی 1500 صاحب خانه میکنیم.
کافیست تماس بگیرید و نقدینگی خود را اعلام کنید تا فایل مورد نظر معرفی شود.

✴️خانه رویایی شما در اندیشه ی ماست✴️
ساعات پاسخگویی :8 صبح الی 10 شب