تائید
فروش مسکونیآپارتمان4خواب/2پارکینگ/صفر سازی

4خواب/2پارکینگ/صفر سازی

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
253
ساخت
1393
اتاق
4
قیمت کل
19٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬098٬000 تومان
طبقه
2
⬅️کد آگهی:3836
⬅️آدرس:ناژوان
⬅️طبقه:2
⬅️متراژ:253 متر مربع
⬅️موقعیت:شمالی،جنوبی
⬅️تعداد واحد در طبقه:1
⬅️توضیحات:آپارتمان 4 خواب،کاملا صفر سازی شده،بر مادی و فضای سبز،خوش نقشه و روحیه دار

کارگزاری املاک فرزان با ارائه بهترین خدمات ملکی
شما را در تصمیم گیری بهتر یاری می نماید.

جهت خرید و فروش،مشارکت در ساخت،رهن و اجاره در محدوده مطهری/ناژوان/باغ دریاچه/خیام/مقداد/صائب/عباس آباد/آذر/اردیبهشت و …
تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر:کنارگذر شرقی بزرگراه خیام،حدفاصل پل مطهری و خیابان مقداد(آتش)

ساعت کار: 13:30 تا 9 - 21:30 تا 17