تائید

١٢4متر

2 سال پیش در تهران

متراژ
124
ساخت
1402
قیمت کل
28٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
225٬806٬000 تومان
طبقه
6
Mehdi Jabari
متراژ واحد١٢4مترهست
دارای٢خواب استاندارد١٢متری
هر٢خواب دارای مستر هستش
تراس١٠٠درصد قابل استفاده
لابی سالن اجتماعات
کوچه به کوچه خونه به خونه کلید واحد ها نزد ماست