تائید
فروش مسکونیآپارتمان٧5 متر / سالن پرده خور / فول / شمال فردوس

٧5 متر / سالن پرده خور / فول / شمال فردوس

1 سال پیش در تهران

متراژ
75
ساخت
1384
قیمت کل
6٬780٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬400٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
سند
تک برگ
لطفا با دقت مطالعه بفرمایید
----------------------------------------------
✅ ٧5 متر ٢ خواب
✅ سند تک برگ
------------------------------------------------
کارشناس فروش آرش
دپارتمان بزرگ پایتخت
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه مشاورین واملاک بزرگ ارکان