تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی٣٢5 متری منطقه مسکونی فرح آباد

٣٢5 متری منطقه مسکونی فرح آباد

1 سال پیش در مشهد

قیمت کل
400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬230٬000 تومان
درود بر شما

مسکن VIPرضوی آماده ارائه بهترین و مناسبترین سرمایه گذاری مناسب با بودجه شما عزیزان است

تایید از شما تخفیف از ما

✅شاندیز .امام رضا ١.فرح آباد ١١.انتهای فرح آباد ١١ بعد مجتمع پونک (ملک شخصیه)

✅زمین به متراژ ٣٢5 متر

✅داخل بافت ویلایی مسکونی

✅نزدیک به میدان و تقاطع غیر همسطح نمایشگاه در حال احداث

✅آسفالت تا ابتدای زمین انجام شده

✅امتیاز برق داره /آب شهری و گاز تا 5٠٠ متر قبل زمین انجام شده

✅زمین سر دو نبش

✅سند کل منطقه اوقاف./سند تک برگ اوقاف

تضمین بهتری سرمایه گذاری

تضمین پایین ترین قیمت در منطقه

شفافیت معامله .امنیت سرمایه گذاری

عدالت