تائید
فروش مسکونیآپارتمان50 متر 8 سال رو به آفتاب تقاطع 131

50 متر 8 سال رو به آفتاب تقاطع 131

10 ماه پیش در تهرانپارس شرقی

متراژ
50
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬190٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
83٬800٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
،           ❗     توجه  ❗   توجه    ❗
عکس ها کاملا واقعی و متعلق به ملک مذکور میباشد
       فرصتی استثنایی برای خانه دار شدن

آپارتمان 50 متری رو به نور
1 خواب استاندارد
✅خوش نقشه و چیدمان بی نظیر
✅غرق در نور و بدون نیاز به نور لامپ در روز
✅لوکیشن عالی کوچه پهن و مشجر
✅کوچه برند تهرانپارس
✅بدون اغراق خوش نقشه ترین واحد تهرانپارس
✅فرصت بسیار محدود برای یک خرید ارزنده
✅بدون مشابه در منطقه
✅قابلیت رهن تا 600 میلیون تومان
✅قابلیت دریافت وام تا 960 میلیون تومان
✅زیر قیمت منطقه

املاک دیدار با مجوز رسمی از اتحادیه املاک
مشاور و امین شما در امور ملکی
آقای محمدزاده