تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه50 متر مغازه تجاری/محدوده ی سعادت-سروش

50 متر مغازه تجاری/محدوده ی سعادت-سروش

1 سال پیش در گرگان

متراژ
50
ساخت
1399
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
7٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
150٬000٬000 تومان
خوش فرم با 4.5 متر بر
دید عالی در مجتمع تجاری لوکس و شلوغ
ویترین خور
بسیار مناسب جهت انواع کسب و کارهای لوکس
فروش و تهاتر با آپارتمان
تخفیف خوب به خریدار نقدی
اطلاعات بیشتر: تماس

❗️موارد متعدد نوساز،چند سال ساخت و پیش فروش از روی خاک تا تحویل بلند مدت با فایلینگ قوی در رنج قیمتی تخصصی 7 الی 15 میلیارد در مناطق ✨️گرگانپارس✨️علیمحمدی✨️استرآبادی✨️گلشهر✨️حافظیه✨️کارواش✨️دخانیات و صیاد✨️میناگل✨️سعادت✨️سروش✨️شهرک تالار✨️و عدالت های بالا...
با توجه به بودجه و سلیقه ی شما موجود است.

هلدینگ و کارگزاری املاک دانیال
مشاور شما: ایرانفر
مشاور تخصصی املاک زیر قیمت و اکازیون