تائید
فروش مسکونیآپارتمان50 متر / کاروان / خوش نقشه / وام دار

50 متر / کاروان / خوش نقشه / وام دار

1 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬800٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
••• بِ نامِ اوکِ دانَد خُدآ •••

∆ نِمیگیم از ما مِلک بِخَرید، ولی مِلک بِخَرید ∆

___

✓ قابلیت رهن تا 500 میلیون
✓ قابلیت دریافت وام تا 960 میلیون + وام فرزند زیر 20 سال
✓ پرداختی شما ( 1,500 میلیارد )
___
✓ 5 طبقه
✓ طبقه همکف
✓ 1 خواب
✓دسترسی به مراکز آموزشی و درمانی
✓ فاصله تا بزرگراه و حمل و نقل عمومی 5 دقیقه
✓ قیمت زیر منطقه

__
مِلک ؛ با ارزش ترین سرمایه روی زمین
فایلینگ قوی منطقه با هر بودجه و سلیقه
انتخاب از شما ، صفر تا صد خانه دار شدن با ما
__
️با تشکر فراوان خسروی