*500متری بر* شهرک گلستان راه آهن چیتگر اداری-تجاری
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
850
ساخت
1385
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
110٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
220٬000٬000 تومان
متراژ زمین
500
✅مناسب بازسازی جهت سکونت و کارهای اداری
✅بر اصلی میدان و بلوار 90 متری
✅دارای تک واحدی 270 متری و واحد های کوچکتر
✅قابل تهاتر با 300 متری نوساز با اخذ ماوالتفاوت
⚜️کارگزاری املاک و مستغلات آپادانا با 35 سال سابقه در زمینه املاک و فایلینگ قوی در منطقه 22 بهترین ها را برای شما فراهم میسازد.
⚜️جدیدترین فایل های شخصی منطقه را از ما بخواهید.
کارشناس شما در منطقه
✅هاشمی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.