تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر.بدون مشابه/شخصی ساز *نما تراورتن /شخصی

50متر.بدون مشابه/شخصی ساز *نما تراورتن /شخصی

1 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
5٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
________⚜⚜املاک اسکان غرب

___◇◇متفاوت با آن چیزی که
تا حالا بازدید کرده اید_■□

50متر 1خواب __________》》
_________خوش نقشه ______☆

◻ورودی مجلل
⬛نما تراورتن
⬜کم واحد
⬛پارکینگ 2 عدد
⬜آسانسور
⬛بالکن

____ رهن تا 750میلیون___♧
وام تا 940میلیون

■●___قویترین لوکیشن منطقه

●■_______مشاعات عالی

□○___واحد دیزاین شده بدون نیازبه کمترین هزینه_____☆

منتظر تماس شما هستم ______