تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر/بر خیابان/فول امکانات/بسیار تمیز و شیک

50متر/بر خیابان/فول امکانات/بسیار تمیز و شیک

2 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1396
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️یک فایل خاص نقلی و فول امکانات
✅ 50 متر بر خیابان در بهترین لوکیشن کیانشهر
✅ اسانسور
✅ پارکینگ اختصاصی
✅ پکیج
✅ کابینت بندی سرتاسر هایگلس
✅ کمد دیواری MDF
✅ گاز 5 شعله رومیزی
✅ هود لمسی ترک
✅ نورگیری فوق العاده عالی
✅ بسیار تمیز و شیک
✅ ساخته شده با بهترین متریال روز
✅ بسیار ارزنده برای خرید
✅ 100پیش و 6 اجاره مستاجر سکونت دارد
✅ بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری

برای بازدید از این فایل و فایل های مشابه به املاک کیوانی واقع در سیامک جنوبی بین بن بست 13 و11 پلاک 24 مراجعه فرمایید

>