تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر / تک خواب / شخصی ساز

50متر / تک خواب / شخصی ساز

2 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
// بارایان رویاها شیرین میشود... //

⚜️بهترین ها را در املاک رایان دنبال کنید⚜️

واحد تمیز در ساختمان آرام
سند تک برگ آماده انتقال
لوکیشن با دسترسی عالی به امکانات رفاهی
واحد دارای پارکینگ اجاره ای ✔️

جهت اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید ✅️

موارد مشابه موجود است ✅️

مشاور ملکی شما:☑️علیزاده ☑️

آدرس ما://دولت آباد بلوار قدس بعداز تقاطع دهخدا جنب سفره خانه جزیره املاک رایان//