تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر /خطی رو به آفتاب/نگین بلوار فردوس

50متر /خطی رو به آفتاب/نگین بلوار فردوس

2 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
5٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
116٬000٬000 تومان
طبقه
4
ویو ابدی
50متر
تک خواب فول امکانات + تراس
✅خوش نقشه
✅بدون ضعف و ایراد
✅بهترین پارکینگ
✅بهترین طبقه
✅مالک فروشنده 100 درصد
✅فول دیزاین شده
✅سند و مدارک آماده محضر

همراه و مشاور شما : خلاقی

**************
مجموعه بارمان