تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر دو خواب فول امکانات 7سال ساخت تخلیه

50متر دو خواب فول امکانات 7سال ساخت تخلیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1391
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
این معامله آغاز یک دوستی است ❤️

خرید از شما //تضمین سود از ما

مشخصات این واحد ✅

50متر ... دو خواب بزرگ تخت خور
چهار طبقه .... دو واحدی
طبقه اول .... گل طبقات

موقعیت ممتاز این آپارتمان در موقعیت عالی با دسترسی آسان مکان های مهم مانند ایستادگاه مترو ، اتوبوس، BRT, مراکز خرید و آموزشی و درمانی واقع شده است ....

امکانات این واحد ...
پارکینگ سندی غیر مزاحم آسانسور بالکن انباری سندی کف سرامیک کابینت MDF نورگیر فوق العاده عالی خوش نقشه

سند تک برگ مالک فروشنده واقعی
تخلیه کلید در دست

قابلیت 960میلیون وام
قابلیت 500میلیون رهن

قیمت باور نکردنی این واحد 3/200
پرداختی 2/700

لوکیشن : باغ خزانه برادران حسنی

از بازدید تا دفتر خونه همرای شما هستیم ❤️

مشاور شما در املاک بزرگ متین
علیرضا عامل