تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر،دوخواب،طلای منطقه،کمیل

50متر،دوخواب،طلای منطقه،کمیل

2 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1394
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬070٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
61٬400٬000 تومان
طبقه
4
بالکن
دارد
برای فروش ملک خود کمتر از 10روز با ما تماس بگیرید

50متر....دو خواب
8سال ساخت

لوکیشن:کمیل،بین جیحون و کارون

قیمت:3/070م

مشاور:صلاحی
شاهرخ