50متر فول امکانات آماده تخلیه میدان بریانک
1 سال پیش در تهران
کپی شد
قیمت کل
2٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬600٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
تأمین کننده آب گرم
آبگرم کن
این معامله آغاز یک دوستی است ❤️
خرید از شما //تضمین سود از ما
مشخصات این واحد ✅
50متر ... تک خواب بزرگ تخت خور
چهار طبقه .... دو واحدی
طبقه دوم .... گل طبقات
موقعیت ممتاز این آپارتمان در موقعیت عالی با دسترسی آسان مکان های مهم مانند ایستادگاه مترو ، اتوبوس، BRT, مراکز خرید و آموزشی و درمانی واقع شده است ....
امکانات این واحد ...
پارکینگ سندی غیر مزاحم آسانسور 6متر انباری سندی کف سرامیک کابینت MDF نورگیر فوق العاده عالی خوش نقشه
9سال ساخت
سند تک برگ مالک فروشنده واقعی
آماده تخلیه
قابلیت 960میلیون وام
قابلیت 400 میلیون رهن
قیمت باور نکردنی این واحد با پارکینگ 2/880
پرداختی 2/480
لوکیشن : بریانک
از بازدید تا دفتر خونه همرای شما هستیم ❤️
مشاور شما در املاک بزرگ متین
علیرضا عامل