تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر/فول(نقشه بدون پرتی)

50متر/فول(نقشه بدون پرتی)

2 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬520٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬400٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
فروش فوری

از8صبح تا 12شب پاسخگو هستم

50متر 1خواب
باپارکینگ وانباری اسانسور و بالکن
خوش نقشه افتاب گیر از شمال
نما و مشاعات قابل تحسین
طبقه اول
سند تک برگ شخصی اماده فروش
قابلیت دریافت وام تا 960میلیون
قابلیت رهن تا 500 میلیون
مالک فروشنده واقعی بی قید شرط

مشاور شما مهدی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

اقای وفایی 09197850051

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد