تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه50متر ملکیت و سرقفلی بَر7 ارتفاع 4

50متر ملکیت و سرقفلی بَر7 ارتفاع 4

1 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
قبل از 1370
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
34٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
680٬000٬000 تومان
فاطمی _کاج جنوبی
50متر مغازه کف با بَر7 و ارتفاع 4متر
ملکیت و سرقفلی و مغازه جنب هم 26متر که فقط ملکیت برای فروش هست و یک واحد مسکونی 97متر بالای مغازه 50متری موجود هست که همه باهم فقط 34میلیارد.
موقعیت عالی برای همه ی مشاغل
تمامی مغازه های آن راسته همگی دارای درآمد بالا میباشند.