تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر پارکینگ اختصاصی، بدون هزینه،وام دار

50متر پارکینگ اختصاصی، بدون هزینه،وام دار

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
50
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬160٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬200٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜بنام خالق روزی رسان ⚜⚜

فرصتی برای سرمایه گذاری هوشمندانه با
املاک بین الملل (3شعبه فعال در فازیک اندیشه )

کارشناس تخصصی شما : فریبا آتش باز
----------------------------------------------
با سلام و احترام:

⚜ 50متری ⚜ پارکینگ اختصاصی
⚜بالکن ⚜تک خواب تخت خور
⚜طبقه دوم گل ساختمان
و........
------------------------------------------------
❌صفر تاصد کار بانکی با کارگذار دفتر
❌رهن واحد بعهده دفتر

⚜برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

                با احترام :  فریبا آتش باز

         پاسخگوی شما حتی ایام تعطیل
8صبح تا 12 شب
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

فریبا آتش باز 09308010023