تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر/کاملا مربع/مناسب زوج /بهترین کوچه محله طوس

50متر/کاملا مربع/مناسب زوج /بهترین کوچه محله طوس

1 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬600٬000 تومان
طبقه
1

☀️مشخصات☀️

50 متر

⚡دسترسی عالی به مترو/بی آر تی/اتوبان ها
⚡قابلیت تا 500 رهن کامل با تعهدتیم ما
⚡قابلیت تا 1200 وام مسکن زوجین

⚜️ املاک سناتور شما را
شایسته بهترینها می داند ⚜️

♦️کارشناس حقوقی و ملکی : کارن♦️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ سناتور با 2شعبه فعال

املاک سناتور شما راشایسته بهترینها می داند