تائید
فروش مسکونیآپارتمان51 متر/ پارکینگ سندی/سالن پرده خور/ قائمیه/ سالور

51 متر/ پارکینگ سندی/سالن پرده خور/ قائمیه/ سالور

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
51
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬430٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬039٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✍️دپارتمان املاک بزرگ نیکان✍️

✳️✴️51 متر خوش نقشه+پارکینگ سندی+انباری
✳️✴️طبقه اول /شش واحدی
✳️✴️جنوبی رو به حیاط نورگیر عالی +سالن پرده خور
✳️✴️100 میلیون وام روی ملک که از مبلغ کل کسر می گردد
✳️✴️50 ماهی 3 میلیون در رهن مستاجر
✳️✴️نقدینگی لازم 1280
✳️✴️نما مرتب+ساختمان آرام

✅️بازدید=خرید 100٪
✅️سند شخصی تک برگ
✅️تخفیف ویژه ( برای خریدار واقعی)

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.

کارشناس فروش خانم ترابی ⚪️

⚜️دپارتمان املاک بزرگ نیکان⚜️

⭕️با مدیریت : آقای حسن فتحی

آدرس دفتر: قائمیه -انتهای کوچه 17/3 پلاک 3