تائید
فروش مسکونیآپارتمان51 متر / یک خواب / فول امکانات / فردوس غرب

51 متر / یک خواب / فول امکانات / فردوس غرب

2 سال پیش در تهران

متراژ
51
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
5٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬980٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✨️بنام یگانه معمار هستی✨️

‼️#فردوس_غرب‼️

〽️51 متر
〽️یک خواب
〽️فول امکانات
〽️بدون مشابه
〽️خوش نقشه
〽️بدون ضعف
〽️دسترسی عالی

❎️نما و مشاعات تمام گرانیت

❎️ساعات پاسخگویی 24 ساعته

✅️بازدید محدود با هماهنگی

✅️فایل کاملا شخصی

✅️سایه