تائید
فروش مسکونیآپارتمان51متر/تکخواب/اسکندری/بی بدیل در نور و نقشه

51متر/تکخواب/اسکندری/بی بدیل در نور و نقشه

1 سال پیش در تهران

متراژ
51
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬470٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
تجربه ما ضامن موفقیت شما در خرید

✅️51متر تکخواب

✅️4 طبقه تکواحدی

✅️طبقه 4

⭐️امکانات: آسانسور ایتالیایی، انباری سندی

✅️سالن مربع بدون پرتی و قابلیت چیدمان عالی

✅️اتاق خواب استاندارد تخت خور و نور گیر فوقالعاده و کمد دیواری بزرگ

✅️مشاعات بسیار تمیز

✅️گذر پهن

✨️دسترسی عالی به مترو کمیل ،اتوبان نواب ،مراکز خرید و امکانات رفاهی✨️

✅️ملک تخلیه آماده سکونت میباشد

✅️سند تک برگ آماده انتقال

⭐️قابلیت 400 میلیون رهن کامل

✅️لوکیشن: محبوب مجاز شرقی ، خرمشهر✅️

برای اطلاعات بیشتر این واحد ارزنده و شیک تماس بگیرید

مشاور تخصصی شما در منطقه : علیرضا طوسی

ایمانی