تائید
فروش مسکونیآپارتمان51متر/سالن مربع/تک خواب/خوش نقشه

51متر/سالن مربع/تک خواب/خوش نقشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
51
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬745٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
⚡️ گروه مشاورین املاک حامی⚡️

⭐️ تخصص ما خرید و فروش ،رهن و اجاره در منطقه 9 و 10 میباشد ⭐️

❗️تمامی استعلامات مدارک قبل از جلسه توسط تیم حقوقی املاک حامی گرفته میشود❗️

☆ دستغیب

♻️ مهندسی ساز ♻️

✅️51 متر
✅️1 خواب
✅️طبقه دوم گل طبقات
✅️5 طبقه 2 واحدی
✅گاز و هود
✅تخلیه
✅تازه نقاشی شده
✅آسانسور

✴️قابلیت رهن تا 500 ملیون توسط املاک حامی

✴️نورگیر

✔️کمد دیواری بزرگ
✔️اتاق خواب تخت دو نفره راخت جا میشه
✔️10 سال واقعی
✔️کابینت MDF

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرین
تماس تا 12 شب

مشاور: آقای سانی