تائید
فروش مسکونیآپارتمان51متر/ سجاد شمالی(6ساله.اسانسور دار)

51متر/ سجاد شمالی(6ساله.اسانسور دار)

1 سال پیش در تهران

متراژ
51
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬980٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق..........

اپارتمان شیک و مجلل بسیار به قیمت

اپارتمان 50متر 1خواب

4طبقه تک واحدی طبقه سوم

دارای آسانسور و انباری وبالکن

6سال ساخت

دسترسی عالی به مترو و بی آر تی

6سال ساخت واقعی

قیمت کل:2600
200رهن مستاجر
پرداختی:2400

ادرس:خیابان سجاد شمالی