تائید
فروش مسکونیآپارتمان51متر/لعل اخر/خوش نقشه

51متر/لعل اخر/خوش نقشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
51
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬666٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
املاک بزرگ امیران

51متر تک خواب

مشاور شما:اژدری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

بهنام شعبه مرکزی

آژانس املاک املاک بزرگ امیران شعبه مرکزی

خرید و فروش نهایت 72 ساعت