تائید
فروش مسکونیآپارتمان51متر/پارکینگ سندی +وام دار/سرمایه گذاری /فاز 1

51متر/پارکینگ سندی +وام دار/سرمایه گذاری /فاز 1

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
51
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
1٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬431٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
املاک بزرگ بین الملل "

⭕تضمین "سود" در کمترین زمان

⭕همه ی واحد ها دارای سند تک برگ و حوضه ی ثبتی تهران می باشد

⭕جهت سکونت و سرمایه گذاری ،قبل از گران شدن خرید کنید

____

✅51متر
❗ یک خواب ،خوش نقشه

✅پارکینگ سندی

✅کناف کاری ،نقاشی شده،نور پردازی، کابینت هایگلاس،گاز رو میزی،هودنصب،لوستر،

✅پکیج رادیاتور،

✅بالکن،انباری

__
⭕❗بازید همه روزه حتی روزهای تعطیل
⭕❗پاسخگویی 24ساعته
⭕❗دارای 800 فایل

‼️‼️کُلیِ مراحل اخذ وام و رهن به عهده ما می باشد.

❗❌برای فایل های خوش قیمت منطقه،همین حالا تماس بگیرید.

مشاور شما وهمراه شما عزیزان هستم