تائید
فروش مسکونیآپارتمان52 متر/ فایل نقلی فول امکانات / ارزنده

52 متر/ فایل نقلی فول امکانات / ارزنده

2 سال پیش در تهران

متراژ
52
ساخت
1396
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬860٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅ سند تک برگ

برای بازدید از این فایل و فایل های مشابه به املاک کیوانی واقع در سیامک جنوبی بین بن بست 13 و11 پلاک 24 مراجعه فرمایید

>