تائید
فروش مسکونیآپارتمان529 متر برج باغ واقع در یارمحمدی

529 متر برج باغ واقع در یارمحمدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
529
ساخت
1400
اتاق
4
قیمت کل
238٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
449٬905٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
سلام

«برجی خاص ولاکچری با پلانی بدون پرتی و فوق العاده»

دارای جایزه برتر سال بعنوان بهترین سازنده

لابی بسیار شیک مجلل با ارتفاع 7 متر

اجتماعات وسیع و مبله برای 150 نفر میهمان

2 لاین آسانسور پک فوجی تک

آشپزخانه فول فرنیش میله

پنجره ها رینرز بلژیک

شیر آلات جسی و کهلر

روف گاردن عالی و مشجر

استخر بدون مشابه

بهمراه سالن جیم

مشاور شما در منطقه دروس :هادی